Fifa 4 Fun

Bine Ati Venit pe Fifa 4 Fun ! Faceti-va cont si distrati-va alaturi de noi ! Inscrieti-va in toate competitiile si fi-ti activi ! Multumesc

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Fifa 4 Fun

Bine Ati Venit pe Fifa 4 Fun ! Faceti-va cont si distrati-va alaturi de noi ! Inscrieti-va in toate competitiile si fi-ti activi ! Multumesc

Fifa 4 Fun

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2 participanți

    Sansele ca Brandan sa vina la Steaua au scazut! Becali: "L-am rugat pe Borcea sa il transfere la Dinamo!"

    x.22
    x.22
    Administrators
    Administrators


    Sansele ca Brandan sa vina la Steaua au scazut! Becali: "L-am rugat pe Borcea sa il transfere la Dinamo!"  Empty Sansele ca Brandan sa vina la Steaua au scazut! Becali: "L-am rugat pe Borcea sa il transfere la Dinamo!"

    Mesaj Scris de x.22 Vin Sept 10, 2010 1:48 pm

    Becali recunoaste ca nu a vrut neaparat sa il transfere pe Brandan, insa va face aceasta mutare pentru a-l ajuta pe Bucsaru

    Sansele ca Brandan sa vina la Steaua au scazut! Becali: "L-am rugat pe Borcea sa il transfere la Dinamo!"  Becali-l-am-rugat-pe-borcea-sa-il-ia-pe-brandan_1_size1 Chiar daca a anuntat ca sigur transferul lui Brandan, Gigi Becali spune acum ca argentinianul este in proportie de 80% la Steaua.

    Patronul Stelei recunoaste ca nu l-a dorit foarte mult, dar face aceasta mutare pentru a-l scapa pe Bucsaru de povara contractului mare pe care il avea Brandan la Urziceni. Pe langa acest aspect, Becali a tinut cont si de parerea antrenorului. Ilie Dumitrescu i-a transmis ca Brandan va fi un jucator foarte important in tactica echipei.
    "L-am rugat pe Borcea sa il ia pe Brandan la Dinamo, ca sa il ajute pe Bucsaru. Unirea are plati restante la salariul jucatorului, asa ca nu isi permitea sa il pastreze. Ilie mi-a spus ca Brandan este foarte important si va conta mult in jocul lui. In acest moment, Brandan este in proportie de 80% al Stelei.", a declarat Becali la Sport.ro.
    s.Klau
    s.Klau
    Administrators
    Administrators


    Sansele ca Brandan sa vina la Steaua au scazut! Becali: "L-am rugat pe Borcea sa il transfere la Dinamo!"  Empty Re: Sansele ca Brandan sa vina la Steaua au scazut! Becali: "L-am rugat pe Borcea sa il transfere la Dinamo!"

    Mesaj Scris de s.Klau Vin Sept 10, 2010 2:45 pm

    Deaa
    Steaua are sanse mari anul acesta la titlu Sad(

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 4:07 pm