Fifa 4 Fun

Bine Ati Venit pe Fifa 4 Fun ! Faceti-va cont si distrati-va alaturi de noi ! Inscrieti-va in toate competitiile si fi-ti activi ! Multumesc

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Fifa 4 Fun

Bine Ati Venit pe Fifa 4 Fun ! Faceti-va cont si distrati-va alaturi de noi ! Inscrieti-va in toate competitiile si fi-ti activi ! Multumesc

Fifa 4 Fun

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

    Gigi il ajuta pe finul Borcea si Dinamo se intareste cu stelisti! Pleaca Abrudan? Ce zice Becali

    x.22
    x.22
    Administrators
    Administrators


    Gigi il ajuta pe finul Borcea si Dinamo se intareste cu stelisti! Pleaca Abrudan? Ce zice Becali  Empty Gigi il ajuta pe finul Borcea si Dinamo se intareste cu stelisti! Pleaca Abrudan? Ce zice Becali

    Mesaj Scris de x.22 Vin Sept 10, 2010 1:18 am

    Steaua isi permite sa le dea dinamovistilor atat sfaturi in ceea ce priveste intarirea echipei, cat si jucatori pentru a-si rezolva problemele din aparare.

    Gigi il ajuta pe finul Borcea si Dinamo se intareste cu stelisti! Pleaca Abrudan? Ce zice Becali  Gigi-il-ajuta-pe-finul-borcea-si-dinamo-se-intareste-cu-stelisti-il-ia-pe-abrudan_size1 Octavian Abrudan este solutia pentru Dinamo in ceea ce priveste problemele din defensiva. Mutarea este planuita in secret zilele astea, de sefii celor doua rivale, Steaua si Dinamo. Desi initial stelistii il propusesera pe Abrudan celor de la Urziceni, cand s-a aflat ca Dinamo are probleme la capitolul fundasi centrali, patronul Stelei s-a gandit sa le intinda o mana de ajutor rivalilor din Stefan cel Mare. Astfel, potrivit ProSport, vanzarea jucatorului de 26 de ani este la pas de a fi rezolvata pentru suma de 150.000 de euro.
    Becali nu a confirmat aceasta mutare: "Sunt sanse sa plece Abrudan la Dinamo cum sunt sanse sa-mi puna Palatul sub sechestru"

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 11:54 am